Αρ. Διακήρυξης: 28507/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΩΡΩΠΟΥ
- Published
- 29 January 2025
- Submission deadline
- 10 February 2025, 16:00
- Estimated value
- €740,000
- Place of performance
- ΩΡΩΠΟΣ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00060959-2025
- Reference
- 5b3da059-bfb7-4908-9a29-dc05b7d7f71c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 16600000Maquinaria agrícola o forestal especializada
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΕΙΟΤΕΜΑΧΙΣΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΡΩΠΟΥ
Award criteria
- Quality — Σχέση τιμής - ποιότητας
Official publications
- TED · 00060959-2025 · 29 January 2025
- OJS · 20/2025 · 29 January 2025