Applicatie omgevingsplan en toepasbare regels
Buyer: Gemeente Haarlemmermeer
- Published
- 2 December 2025
- Submission deadline
- 2 February 2026, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00799811-2025
- Reference
- fe74f4e4-5f95-4bf2-baf8-bc1cc0518374
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72268000Servicios de suministro de software
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
het ter beschikking stellen, implementeren, opleveren, beheren en onderhouden van een (SAAS) applicatie, welke passend is voor het opstellen en aanpassen van omgevingsdocumenten volgens de DSO-normen (Digitaal Stelsel Omgevingswet) en het opstellen en publiceren van toepasbare regels. 15 gebruikers
Award criteria
- Quality — Beantwoording van een aantal wensen.
- Quality — Doelstelling: OBWP08 Kunnen ondersteunen van separate processen voor verschillende tegelijkertijd onderhande wijzigingen. Inschrijver kan per 1 april 2026 de functionaliteit parallel wijzigen…
- Quality — Doelstelling: De aanbestedende dienst wenst een partij te contracteren die anticipeert op nieuwe functionaliteiten en deze snel na bekendmaking implementeert, zonder extra inspanning van de…
- Quality — Wij vragen u een demonstratie te geven waarin de onderdelen laat zien, zoals beschreven in bijlage H beschrijving demonstratie
- Price — Prijzenblad met ingevulde prijzen vormt de inschrijfprijs
Official publications
- TED · 00799811-2025 · 2 December 2025
- OJS · 232/2025 · 2 December 2025