ΑΠΟΚΟΜΙΔΉ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΆ ΑΠΟΡΡΙΜΜΆΤΩΝ ΔΉΜΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΎ 2025-2029
Buyer: Δήμος Ορχομενού
- Published
- 9 January 2025
- Submission deadline
- 18 February 2025, 14:00
- Estimated value
- €785,536
- Place of performance
- Ορχομενός, EL641
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00012851-2025
- Reference
- 7b65b929-9fcf-4a0d-bec4-c85fd2dd6110
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90511000Servicios de recogida de desperdicios
Description
Ο Δήμος Ορχομενού , προκηρύσσει Ηλεκτρονικό Δημόσιο Διεθνή ανοικτό μειοδοτικό διαγωνισμό με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά (με το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό) προϋπολογισθείσας δαπάνης : 974.064,83 € συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24% , για την ΥΠΗΡΕΣΙΑ «με τίτλο «ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2025-2029 » Δικαίωμα συμμετοχής στον διαγωνισμό έχουν όλα τα φυσικά ή νομικά πρόσωπα, συνεταιρισμοί ή ενώσεις παρόχων υπηρεσιών που ασκούν το ανάλογο επάγγελμα στην Ελλάδα ή σε οποιαδήποτε άλλη χώρα της Ε.Ε. Αντικείμενο της σύμβασης είναι: Η παρούσα τεχνική έκθεση αφορά την αποκομιδή των συμμίκτων και των προς ανακύκλωση απορριμμάτων με τη χρήση 2 απορριμματοφόρων οχήματα κλειστού τύπου, και ενός οχήματος για πλύσιμο κάδων για χρονικό διάστημα 36 μηνών με δυνατότητα προαίρεσης για 12 ακόμη μήνες τα οποία να έχουν τη δυνατότητα μηχανικής αποκομιδής απορριμμάτων από τους κάδους απορριμμάτων (80 lt,120 lt, 770 lt και 1.100 lt).Οι κάδοι χρώματος πράσινο και μπλε ανάλογα με το είδος των απορριμμάτων είναι τοποθετημένοι στις Τ.Κ. Δήμο Ορχομενού . Στο αντικείμενο των υπηρεσιών του Αναδόχου περιλαμβάν…
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00012851-2025 · 9 January 2025
- OJS · 6/2025 · 9 January 2025