El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Published
19 December 2025
Submission deadline
22 January 2026, 22:01
Estimated value
€508,480
Place of performance
EL611
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00849694-2025
Reference
ab5e0cfb-b1b5-4586-a154-9eff01e7298d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ηλεκτρονικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την προμήθεια του είδους «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ - ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ» με συνοδό εξοπλισμό CPV: 33696300-8, συνολικής προϋπολογιζόμενης δαπάνης 538.989,18€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ , δικαιώματος προαίρεσης ένα επιπλέον έτος για την κάλυψη των αναγκών του ΓΝ Τρικάλων, αναλυτικά: 1) Προϋπολογιζόμενη δαπάνη 269.494,59€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για το πρώτο έτος, 2)Δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος μετά την λήξη της σύμβασης, προϋπολογισθείσας δαπάνης 269.494,59€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ κριτήριο κατακύρωσης, η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής, στο πλαίσιο υλοποίησης του ΠΠΥΥ 2025

Official publications