Αντιδραστήρια Εξετάσεις Ανοσοχημικές
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
- Published
- 11 June 2025
- Submission deadline
- 15 July 2025, 14:30
- Place of performance
- EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00375201-2025
- Reference
- f6b1648b-2def-487c-a2a1-7a6d05c5d17c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33127000Aparatos para análisis inmunológicos
- 33127000Aparatos para análisis inmunológicos
Description
Ηλεκτρονικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την προμήθεια του είδους «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ - ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝΟΣΟΧΗΜΙΚΕΣ» με συνοδό εξοπλισμό CPV: 33127000-6, συνολικής προϋπολογιζόμενης δαπάνης 469.862,8€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ , δικαιώματος προαίρεσης ένα επιπλέον έτος για την κάλυψη των αναγκών του ΓΝ Τρικάλων, αναλυτικά: 1) Προϋπολογιζόμενη δαπάνη 234.931,4€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για το πρώτο έτος, 2)Δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος μετά την λήξη της σύμβασης, προϋπολογισθείσας δαπάνης 234.931,4€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ κριτήριο κατακύρωσης, η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής, στο πλαίσιο υλοποίησης του ΠΠΥΥ 2025
Official publications
- TED · 00375201-2025 · 11 June 2025
- OJS · 110/2025 · 11 June 2025