Anesztézia és intenzív terápiás termékek besz-e
Buyer: Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
- Published
- 2 October 2025
- Submission deadline
- 13 October 2025, 10:00
- Place of performance
- Székesfehérvár, HU211
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00643432-2025
- Reference
- d02e30ee-a804-47da-aba9-9fd4eb5e6f12
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33170000Anestesia y reanimación
Description
Adásvételi szerződés keretében anesztézia termékek beszerzése 46 részben 24 hónapra. Alapmennyiség 24 hónapra összesen: 39.654 db anesztéziai termék. Az egyes részekre vonatkozó mennyiség az adott résznél kerül feltüntetésre. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében Ajánlatkérő jelen ajánlati felhívásban és egyéb a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal - az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében - egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot Ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jell…
Lots (46)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Anesztéziai arcmaszk | 33171110 Máscara para anestesia | — |
| 2 | Ambu ballonhoz szilikon maszk | 33171110 Máscara para anestesia | — |
| 3 | Oxigénmaszk reservoir zsákkal + csővel (felnőtt) | 33171110 Máscara para anestesia | — |
| 4 | Teljes arcmaszk non-invazív lélegeztetéshez | 33171110 Máscara para anestesia | — |
| 5 | Gyógyszerporlasztó készlet maszkkal | 33171110 Máscara para anestesia | — |
| 6 | Endotrachealis tubus cuff nélkül | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 7 | Endotracheális tubus cuffos | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 8 | Spirál endotracheal tubus | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 9 | Tracheostomiás tubus | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 10 | Tracheostomiás tubus rögzítő pánt gyermek | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 11 | Laryngeal maszk harapásgátlóval | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 12 | Laryngeal maszk 3-4-5 méretben | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 13 | Laryngiális maszk i-gel | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 14 | Guedel tubus gyermek | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 15 | Guedel tubus felnőtt | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 16 | HI-LO evac trachea kanül | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 17 | Nasopharyngeális tubus | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 18 | Légcsőkanül | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 19 | Tubusvezető nyárs 1 | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 20 | Tubusvezető nyárs 2 | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 21 | Tubusvezető nyárs 3 | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 22 | Koraszülött CPAP légzőkör | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 23 | Légzőkör gyermek egyszer használatos | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 24 | Csecsemő légzőkör | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 25 | Reszuszcitációs készlet | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 26 | Airvo 2 légzőkör NEB adapterrel | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 27 | Légzőkör felnőtt egyszer használatos | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 28 | Légzőkör felnőtt E.H. | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 29 | Légzőkör egyszer használatos Newport | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
| 30 | Légzőkör csecsemő MAQUET | 33171100 Instrumentos para anestesia | — |
Award criteria
- Price — Egyösszegű nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00643432-2025 · 2 October 2025
- OJS · 189/2025 · 2 October 2025
Other tenders from Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
- Műtéti izolációs termékek beszerzése
- Vényforg. patika részére gyógysz. besz. 2 részben
- Sebészeti varróanyagok, tűk
- Molekuláris Diagnosztika
- Vényforg. patika részére gyógysz. besz. 2 részben
- FMVSZGYK–Orvostechnikai eszközök beszerzése 4 rész
- Molekuláris Diagnosztika
- Anesztézia és intenzív terápiás termékek besz-e
- Gasztro és broncho laboreszközök bérlete
- Lég- és klímatechnológiai rekonstrukció