Anenský podjezd - PD
Buyer: Statutární město Pardubice
- Published
- 18 November 2024
- Submission deadline
- 19 December 2024, 10:00
- Estimated value
- 2,887,000 Kč
- Place of performance
- CZ053
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00702691-2024
- Reference
- 0bbf5bfb-1953-423e-acd0-fe1d5db1fa2f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71200000Servicios de arquitectura y servicios conexos
- 71240000Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
- 71300000Servicios de ingeniería
- 71510000Servicios de estudio del emplazamiento
Description
Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace vč. inženýrské činnosti, která bude řešit úpravu lokality Anenského podjezdu v Pardubicích. Cílem je zlepšení současné dopravní situace, jenž je limitována zejména křižovatkou Anenská × Anenská, která je zároveň jedním z úzkých míst v širším dopravním systému Pardubic. Konkrétní řešení bude mimo jiné vycházet ze studie „Lokalita SKN Pardubice včetně souvisejících komunikací“, která je přílohou zadávací dokumentace. Dokumentace bude zpracována v rozsahu: Návrh stavby, Dokumentace pro řízení o povolení záměru a Propočet investičních nákladů.
Award criteria
- Price — Hodnocení nabídek bude provedeno v souladu s ustanovením § 114 a násl. zákona podle ekonomické výhodnosti nabídek na základě nejnižší nabídkové ceny.
- Quality — V rámci tohoto požadavku bude nejlépe hodnocena nabídka účastníka zadávacího řízení, který předloží mimo zadavatelem požadované 1 zkušenosti vedoucího týmu v rámci kvalifikace dle oddílu IV.…
Official publications
- TED · 00702691-2024 · 18 November 2024
- OJS · 224/2024 · 18 November 2024