El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Analiza kvalitete pitne vode Program spremljanja skladnosti pitne vode - notranji nadzor, Program monitoringa odpadnih vod in monitoringa podtalnice za leto 2025 in 2026

Buyer: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.

Published
30 September 2024
Submission deadline
5 November 2024, 12:00
Place of performance
SI032
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00587342-2024
Reference
5a252869-d13f-4db9-bc92-d288c84ed112
Official source
Official source

CPV codes

Description

JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Analiza kvalitete pitne vode Program spremljanja skladnosti pitne vode - notranji nadzor, Program monitoringa odpadnih vod in monitoringa podtalnice za leto 2025 in 2026« na osnovi pooblastila št. JN-P-08/2024-MV izdanega s strani podjetja Mariborski vodovod, Javno podjetje d.o.o..

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Analiza kvalitete pitne vode Program spremljanja skladnosti pitne vode - notranji nadzor za leto 2025 in 2026
SI032
85100000 Servicios de salud
2 Monitoring OV in monitoring kvalitete podtalnice na CČN Maribor
SI032
85100000 Servicios de salud

Award criteria

Official publications

Other tenders from Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.