«Ανάδειξη εργολάβων για τον από εδάφους δολωματικό ψεκασμό ελαιοδέντρων στα πλαίσια του Προγράμματος Συλλογικής Καταπολέμησης του Δάκου της Ελιάς στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας για τα έτη 2026-2027-2028»
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 21 November 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 23:59
- Estimated value
- €3,071,196
- Place of performance
- EL631
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00774160-2025
- Reference
- 1bddbf5d-db29-40ec-9414-e846d8425812
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77100000Servicios agrícolas
Description
«Ανάδειξη εργολάβων για τον από εδάφους δολωματικό ψεκασμό ελαιοδέντρων στα πλαίσια του Προγράμματος Συλλογικής Καταπολέμησης του Δάκου της Ελιάς στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας για τα έτη 2026-2027-2028» Προϋπολογισμού 3.470.451,89 συμπ. ΦΠΑ και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής ανά τμήμα της διακήρυξης
Lots (22)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 77100000 Servicios agrícolas | €111,510 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 77100000 Servicios agrícolas | €62,370 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 77100000 Servicios agrícolas | €167,184 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 77100000 Servicios agrícolas | €272,700 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 77100000 Servicios agrícolas | €281,718 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 77100000 Servicios agrícolas | €87,822 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 77100000 Servicios agrícolas | €126,216 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 77100000 Servicios agrícolas | €48,654 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 77100000 Servicios agrícolas | €53,424 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 77100000 Servicios agrícolas | €52,947 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 77100000 Servicios agrícolas | €46,575 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 77100000 Servicios agrícolas | €69,183 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 77100000 Servicios agrícolas | €50,895 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 77100000 Servicios agrícolas | €64,872 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 77100000 Servicios agrícolas | €223,398 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 | 77100000 Servicios agrícolas | €155,358 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 | 77100000 Servicios agrícolas | €183,708 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 | 77100000 Servicios agrícolas | €242,676 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 19 | 77100000 Servicios agrícolas | €149,688 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 20 | 77100000 Servicios agrícolas | €178,038 |
| 21 | ΤΜΗΜΑ 21 | 77100000 Servicios agrícolas | €128,142 |
| 22 | ΤΜΗΜΑ 22 | 77100000 Servicios agrícolas | €314,118 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής ανά τμήμα της διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00774160-2025 · 21 November 2025
- OJS · 225/2025 · 21 November 2025