Albrandswaard Actueel
Buyer: BAR-Organisatie (Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk)
- Published
- 22 October 2024
- Place of performance
- NL33C
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00639505-2024
- Reference
- c4ea7160-e59a-4667-bfa8-47e6fc91f757
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79820000Servicios relacionados con la impresión
Description
Omschrijving van de opdracht Gemeentepagina Albrandswaard Actueel is opgezet als een platform dat ruimte biedt aan het geluid van de gemeente. Om de boodschap goed over te brengen en om interactie op gang te brengen is er veel aandacht voor persoonlijke, herkenbare verhalen, klare taal en goede vormgeving. Dat maakt de gemeentepagina aantrekkelijk om te lezen. In de huidige printvorm zijn de gemeentepagina’s Albrandswaard Actueel opgebouwd uit redactionele artikelen en vaste (service)rubrieken (Openbare bekendmakingen, Berichten uit de raad en specifieke informatie voor de wijken) met een gemiddelde van circa zes (ononderbroken) pagina’s per week, waarbij het exacte aantal pagina’s wekelijks kan fluctueren. Voor Gemeente Albrandswaard is het van belang dat Albrandswaard actueel door een groot aantal inwoners wordt gelezen. Dit hangt mede af van de aantrekkelijkheid van de vormgeving, de uitstraling van het printmedium en of het medium op alle adressen (uitgezonderd de adressen met een Voorwaarden - De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 24 maanden en gaat in op 1 januari 2025. Na deze periode heeft Opdrachtgever het recht om de Overeenkomst tweemaal te verlengen met 12 maa…
Award criteria
- Quality — Kwaliteit
- Price — Prijs
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| BAR Lokale Media | €1 | — |
Official publications
- TED · 00639505-2024 · 22 October 2024
- OJS · 206/2024 · 22 October 2024
Other tenders from BAR-Organisatie (Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk)
- Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente Ridderkerk
- Abonnement op de dienst applicatiebeheer Burgerzaken
- Abonnement op de dienst applicatiebeheer Burgerzaken
- Postdiensten
- IKC de Wingerd Ridderkerk
- Op-, overslag, transport en verwerking van oud papier en karton (OPK) NV BAR Afvalbeheer
- Raamovereenkomst renovatie en aanleg kunstgrasvelden Ridderkerk
- Vervanging core switches
- Levering IT netwerk apparatuur
- Aansprakelijkheidsverzekering t.b.v. De BedrijfsvoeringsPartner