Afmelden gegunde opdrachten DAS - periode 1 juni 2024 - 31 augustus 2024
Buyer: Het Waterschapshuis
- Published
- 4 September 2024
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00529572-2024
- Reference
- 8fe745ee-091e-441a-95b7-ed47477b9229
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79961200Servicios de fotografía aérea
- 71354000Servicios de cartografía
- 71355100Servicios de fotogrametría
- 79961200Servicios de fotografía aérea
Description
Afmelden gegunde opdrachten DAS - Inwinning, verwerking en controle van data ten behoeve van beeldmateriaal (Nadir en obliek) en hoogtegegevens (LiDAR) van Nederland Afmelden gegunde opdrachten onder DAS.
Award criteria
- Price — Afmelden gegunde opdrachten DAS - Inwinning, verwerking en controle van data ten behoeve van beeldmateriaal (Nadir en obliek) en hoogtegegevens (LiDAR) van Nederland
- Quality — Kwaliteit
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Miramap Aerial Surveys B.V. | €31,200 | — |
Official publications
- TED · 00529572-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024