Аерозаснемане на част от територията на Столична община
Buyer: ГЕОГРАФСКА ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА - СОФИЯ ЕООД
- Published
- 23 July 2024
- Submission deadline
- 21 August 2024, 23:59
- Estimated value
- 115,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00442156-2024
- Reference
- 00200778-4651-45d9-8091-f5353052cac5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71354200Servicios de cartografía aérea
Description
Осигуряване чрез аерозаснемане на актуални изображения, покриващи урбанизираната територия на СО. Във връзка с това следва да се организират дейностите за извършване на аерозаснемане на урбанизираната част от територията на Столична община, като в обхвата на дейността се включва и последваща, допълнителна обработка (post processing) на първичните (сурови) изображения, както и декласифицията на изображенията на територията на Република България.
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане на настоящата обществена поръчка е икономически най-изгодната оферта, определена по критерий „оптимално съотношение качество/цена, което се оценява въз основа на цената или…
- Quality — Показателят „Техническо предложение” (ТП) представлява оценка на техническото предложение на участника за изпълнение на поръчката в съответствие с изискванията на Възложителя, заложени в Техническата…
Official publications
- TED · 00442156-2024 · 23 July 2024
- OJS · 142/2024 · 23 July 2024
Other tenders from ГЕОГРАФСКА ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА - СОФИЯ ЕООД
- Текущо поддържане работоспособността на изградената информационна система на кадастралните и регулационните планове на Столична община
- Текущо поддържане работоспособността на изградената информационна система на кадастралните и регулационните планове на Столична община
- Аерозаснемане на част от територията на Столична община