El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreementAccelerated procedure

Acord cadru furnizare alimente (2) - 12 luni 2024-2025

Buyer: PENITENCIARUL SPITAL DEJ

Published
4 September 2024
Submission deadline
20 September 2024, 15:00
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00529129-2024
Reference
a0747248-b378-4845-9836-760c7db30f42
Official source
Official source

CPV codes

Description

Penitenciarul Spital Dej dorește achiziționarea de alimente în vederea asigurării hranei pentru persoanele private de libertate si asigurarii unui meniu variat, pentru o perioada de 12 luni . Astfel, se propune încheierea de acorduri cadru pentru furnizare alimente pe o perioadă de 12 luni, prin procedura de licitație deschisă accelerată, conform Anexa 2 la caietul de sarcini atasat. Achiziţia se va desfăşura prin publicarea în catalogul SEAP a unui anunț de participare, pentru derularea unei proceduri de licitație deschisă finalizată prin încheierea de acorduri cadru de furnizare alimente, cu un singur ofertant, fara reluarea competiției. Contractele subsecvente vor fi incheiate si derulate cu incadrare in cantitatile minime si maxime din anexa atasata caietului de sarcini, in functie de necesități. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 8 zile, tinand cont ca este vorba de o licitatie deschisa accelerata. Termenele in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare solicitate de operatorii economici interesati: in termen de 2…

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Cascaval 40%
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
2 Carne pasare (piept pui)
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
3 Carne vita (pulpa)
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
4 Lapte proaspat 1.5%
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5 Muschi file vidat
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
6 Rosii
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
7 Unt 65%
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
8 Paine semialba 0.400 gr
RO113
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines

Award criteria

Official publications