Achiziție servicii sociale cu cazare pentru persoane varstnice REV
Buyer: Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2
- Published
- 22 July 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00439799-2024
- Reference
- dcf398ce-a1f0-4448-94b5-785fc6f77370
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85311000Servicios de asistencia social con alojamiento
Description
Servicii de asistenta sociala cu cazare acordate persoanelor vârstnice. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub). Prezenta procedura reprezintă o reluare procedurii de licitație deschisa Achiziție servicii de asistenta sociala cu cazare acordate persoanelor vârstnice (anunț de participare nr. CN1047521/25.09.2022) anulata de autoritatea contractanta in data de 26.10.2022, datorita modificarilor legislative.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | 85311000 Servicios de asistencia social con alojamiento | — |
| 2 | Lot 2 | 85311000 Servicios de asistencia social con alojamiento | — |
| 3 | Lot 3 | 85311000 Servicios de asistencia social con alojamiento | — |
| 4 | Lot 4 | 85311000 Servicios de asistencia social con alojamiento | — |
Award criteria
- Price — Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) =…
- Quality — a. Între 0 – 150 km – 20 puncte b. Între 151 – 300 km – 15 puncte c. Între 301 – 550 km – 5 puncte d. Între 551 – 650 km – 0 puncte
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| FUNDATIA UMANITARA AGAPE | 2,377,740 RON | — |
| ASOCIATIA ISTRITA - ASEZAMANT PENTRU BATRANI | 2,377,740 RON | — |
| FUNDATIA UMANITARA AGAPE | 2,377,740 RON | — |
| ASOCIATIA ISTRITA - ASEZAMANT PENTRU BATRANI | 2,377,740 RON | — |
| ASOCIATIA ISTRITA - ASEZAMANT PENTRU BATRANI | 2,377,740 RON | — |
| FUNDATIA UMANITARA AGAPE | 2,377,740 RON | — |
| ASOCIATIA ISTRITA - ASEZAMANT PENTRU BATRANI | 2,377,740 RON | — |
| FUNDATIA UMANITARA AGAPE | 2,377,740 RON | — |
| ASOCIATIA ISTRITA - ASEZAMANT PENTRU BATRANI | 2,364,400 RON | — |
| ASOCIATIA ISTRITA - ASEZAMANT PENTRU BATRANI | 2,364,400 RON | — |
Official publications
- TED · 00439799-2024 · 22 July 2024
- OJS · 141/2024 · 22 July 2024
Other tenders from Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2
- Achiziție Servicii de mentenanța, reparații, inspecții tehnice ISCIR, verificări supape de presiune pentru echipamente termice, verificări…
- Achiziție servicii de imprimare, copiere, scanare
- Scutece de unică folosință, tampoane unică folosință incontinență, absorbante igienice cu aripioare, șervețele umede, bavete și aleze
- Achizitie sapun si sampon
- Achizitie sapun si sampon
- Scutece de unică folosință, tampoane unică folosință incontinență, absorbante igienice cu aripioare, șervețele umede, bavete și aleze
- Achiziție "Produse din plastic pentru intretinerea curateniei"
- Achiziție servicii sociale cu cazare destinate copiilor cu sau fără dizabilități separați temporar sau definitiv de părinții lor 2024 - 6…
- Achiziție servicii de imprimare, copiere, scanare
- Achiziție servicii sociale cu cazare pentru persoane adulte cu dizabilități neuropsihice