ACHIZITIE PRODUSE LACTATE
Buyer: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 15:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671150-2024
- Reference
- 0a338dec-6e27-41ac-9af9-c4a6ee6020ff
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15500000Productos lácteos
Description
LOT 1 branzeturi, Cod CPV: 15540000-5 Valoarea minima estimata acord cadru – 110,45 ron Valoarea maxima estimata acord cadru – 1.375.057,08 ron Valoarea minima estimata contract subsecvent – 110,45 ron Valoarea maxima estimata contract subsecvent – 114.585 ron Garantia de participare – 1.145,58 ron LOT 2: Cod CPV: 15530000-2 unt Valoarea minima estimata acord cadru – 10,47 on Valoarea maxima estimata acord cadru – 317.398,05 ron Valoarea minima estimata contract subsecvent – 10,47 ron Valoarea maxima estimata contract subsecvent – 26.449,84 ron Garantia de participare – 264,50 ron LOT 3 cod CPV: 15551300-8 – iaurt Valoarea minima estimata acord cadru – 15,65 ron Valoarea maxima estimata acord cadru – 357.745,85 ron Valoarea minima estimata contract subsecvent – 15,65 ron Valoarea maxima estimata contract subsecvent – 29.812,15 ron Garantia de participare – 298,12ron LOT 4 COD CPV – 15510000-6 – lapte si smantana Valoarea minima estimata acord cadru – 54,40 ron Valoarea maxima estimata acord cadru – 370.304,40 ron Valoarea minima estimata contract subsecvent – 54,40 ron Valoarea maxima estimata contract subsecvent – 30.858,70 ron Garantia de participare – 308,59 ron Numar …
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | BRANZETURI | 15540000 Queso | — |
| 2 | ACHIZITIE UNT | 15530000 Mantequilla | — |
| 3 | ACHIZITIE IAURT | 15551300 Yogur | — |
| 4 | ACHIZITIE LAPTE SI SMANTANA | 15510000 Leche y nata (crema) | — |
Award criteria
- Price — Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) =…
- Quality — Punctajul se acordă pentru fiecare produs in parte astfel: a) niciun intermediar în lanțul de aprovizionare (ceea ce înseamnă achiziție directă de la producător) se acordă 30 puncte; b) pentru un…
- Quality — Punctajul se acordă, pentru fiecare produs in parte astfel: a) pentru cel puțin o etapă de producție pentru produsele ce fac obiectul achiziției, în Regiunea de Dezvoltare București-Ilfov unde…
- Quality — Punctajul se acordă pentru fiecare produs in parte astfel: a) niciun intermediar în lanțul de aprovizionare (ceea ce înseamnă achiziție directă de la producător) se acordă 30 puncte; b) pentru un…
- Quality — Punctajul se acordă pentru fiecare produs in parte astfel: a) niciun intermediar în lanțul de aprovizionare (ceea ce înseamnă achiziție directă de la producător) se acordă 30 puncte; b) pentru un…
- Quality — Punctajul se acordă pentru fiecare produs in parte astfel: a) niciun intermediar în lanțul de aprovizionare (ceea ce înseamnă achiziție directă de la producător) se acordă 30 puncte; b) pentru un…
- Quality — Punctajul se acordă, pentru fiecare produs in parte astfel: a) pentru cel puțin o etapă de producție pentru produsele ce fac obiectul achiziției, în Regiunea de Dezvoltare București-Ilfov unde…
- Quality — Punctajul se acordă, pentru fiecare produs in parte astfel: a) pentru cel puțin o etapă de producție pentru produsele ce fac obiectul achiziției, în Regiunea de Dezvoltare București-Ilfov unde…
- Quality — Punctajul se acordă, pentru fiecare produs in parte astfel: a) pentru cel puțin o etapă de producție pentru produsele ce fac obiectul achiziției, în Regiunea de Dezvoltare București-Ilfov unde…
Official publications
- TED · 00671150-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6