El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesEU-funded

Achizitie materiale didactice in cadrul proiectului: Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unitatilor de invatamant preuniversitar din Orasul Bals

Buyer: ORASUL BALS

Published
19 June 2024
Procedure
Open procedure
Notice number
00363523-2024
Reference
2b0a9e04-8a6b-4521-9b03-828088eeed79
Official source
Official source

CPV codes

Description

Contractul are ca scop furnizarea dotărilor aferente componentei Materiale didactice din cadrul contractului de finanțare. Autoritatea Contractanta a publicat in SEAP anuntul de participare nr. [CN1065891]/01.03.2024 In urma contestatiilor inregistrate la CNSC cu nr. 13147/04.03.2024, dosar nr. 635 pentru LOT1 Materiale didactice pentru Liceul Teoretic Petre Pandrea , respectiv cu 13148/04.03.2024, dosar nr. 636 pentru LOT 5 Materiale didactice pentru Liceul Tehnologic nr. 1, Autoritatea contractanta a hotarat anularea Lotului nr. 1 si a Lotului nr. 5 , regruparea Lotului nr. 1 si Lotului nr. 5 si publicarea unui anunt de participare nou continand urmatoarele loturi: Lot 1 Materiale didactice pentru diverse materii la Liceul Teoretic Petre Pandrea; Lot 2 Articole sportive pentru Liceul Teoretic Petre Pandrea; Lot 3 Materiale didactice pentru diverse materii la Liceul Tehnologic nr. 1; Lot 4 Articole de tip electrocasnic pentru bucatarie la Liceul Tehnologic nr. 1; Lot 5 Articole de uz casnic pentru bacatarie la Liceul Tehnologic nr. 1; Lot 6 Articole sportive pentru Liceul Tehnologic nr. 1; Valoarea estimata a contractului de furnizare este de 735.…

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Materiale didactice pentru diverse materii la Liceul Teoretic Petre Pandrea
RO414
39162100 Material pedagógico
2 Articole sportive pentru Liceul Teoretic Petre Pandrea
RO414
37400000 Artículos y material deportivo
3 Materiale didactice pentru diverse materii la Liceul Tehnologic nr. 1
RO414
39162100 Material pedagógico
4 Articole de tip electrocasnic pentru bucatarie la Liceul Tehnologic nr. 1
RO414
39710000 Aparatos electrodomésticos
5 Articole de uz casnic pentru bucatarie la Liceul Tehnologic nr. 1
RO414
39710000 Aparatos electrodomésticos
6 Articole sportive pentru Liceul Tehnologic nr. 1
RO414
37400000 Artículos y material deportivo

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
EUROPE ONE DREAM TREND 49,157 RON

Official publications