ACHIZITIE CARNE SI PREPARATE DIN CARNE
Buyer: COMPLEX DE SERVICII SOCIALE BANCA LOCALA DE ALIMENTE SECTOR 6
- Published
- 25 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 15:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00411244-2025
- Reference
- 910b5af4-f06b-44ac-b00d-cf37e512da5e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15110000Carne
Description
LOT 1 COD CPV: 15131130-5 - CÂRNAȚI Valoarea minimă estimată acord cadru – 37,66 ron Valoarea maximă estimată acord cadru – 48.958,00 ron Valoarea minimă estimată contract subsecvent – 37,66 ron Valoarea maximă estimată contract subsecvent – 4.067,28 ron Garanția de participare – 406,73 ron LOT 2 COD CPV 15131400-9 – PRODUSE PE BAZĂ DE CARNE DE PORC Valoarea minimă estimată acord cadru – 120,30 ron Valoarea maximă vestimată acord cadru – 269.646,00 ron Valoarea minimă estimată contract subsecvent – 120,30 ron Valoarea maximă estimată contract subsecvent – 22.459,36 ron Garanția de participare – 2.245,94 ron LOT 3 COD CPV 15131120-2 - SALAMURI Valoarea minimă estimată acord cadru – 63,35 ron Valoarea maximă estimată acord cadru – 316.326,00 ron Valoarea minimă estimată contract subsecvent – 63,35 ron Valoarea maximă estimată contract subsecvent – 26.360,50 ron Garanția de participare – 2.636,05 ron LOT 4 COD CPV 15131500-0 – PRODUSE PE BAZĂ DE CARNE DE PASĂRE Valoarea minimă estimată acord cadru …
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 - CÂRNAȚI | 15131130 Embutidos | — |
| 2 | LOT 2 – PRODUSE PE BAZĂ DE CARNE DE PORC | 15131400 Productos a base de carne de cerdo | — |
| 3 | LOT 3 - SALAMURI | 15131120 Productos de charcutería | — |
| 4 | LOT 4 COD CPV 15131500-0 – PRODUSE PE BAZĂ DE CARNE DE PASĂRE | 15131500 Productos de volatería | — |
| 5 | LOT 5 COD CPV 15112130-6 CARNE DE PUI | 15112130 Pollos | — |
| 6 | LOT 6 COD CPV 15113000-3 CARNE DE PORC | 15113000 Carne de cerdo | — |
| 7 | LOT 7 COD CPV 15111200-1 CARNE DE MÂNZAT | 15111200 Carne de ternera | — |
Award criteria
- Price — Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) =…
- Quality — Punctajul se acordă pentru fiecare produs în parte astfel: a) niciun intermediar în lanțul de aprovizionare (ceea ce înseamnă achiziție directă de la producător) se acordă 55 puncte; b) pentru un…
- Quality — Utilizarea vehiculelor comerciale cu emisii reduse de poluanți atmosferici – este un factor asociat Ordinului ANAP nr. 1946 din 09.08.2024 prin raportare la următoarea grilă de punctare: a) pentru…
Official publications
- TED · 00411244-2025 · 25 June 2025
- OJS · 119/2025 · 25 June 2025
Other tenders from COMPLEX DE SERVICII SOCIALE BANCA LOCALA DE ALIMENTE SECTOR 6
- Achizitie produse lactate si oua
- Achiziţia de „diverse produse alimentare; zahăr și produse conexe; cacao, ciocolată și produse zaharoase; condimente și mirodenii; fructe…
- achizitie fructe si legume
- ACHIZITIE CARNE SI PREPARATE DIN CARNE
- achizitie fructe si legume
- ACHIZITIE CARNE SI PREPARATE DIN CARNE
- Achizitie produse lactate si oua
- Achiziţia de „diverse produse alimentare; zahăr și produse conexe; cacao, ciocolată și produse zaharoase; condimente și mirodenii; fructe…
- achizitie fructe si legume
- Achizitie produse lactate si oua