El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на сървърна, компютърна, периферна и мрежова техника за нуждите на Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители по обособени позиции“

Buyer: Община Варна

Published
23 October 2024
Submission deadline
25 November 2024, 23:59
Estimated value
344,000 лв.
Place of performance
BG331
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00644274-2024
Reference
bd845633-0de3-4eb9-bdb7-4c30af0e212b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка с предмет: Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на сървърна,  компютърна, периферна и мрежова техника за нуждите на Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители по обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1: „Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на сървърна техника, в т.ч. доставка, монтаж, демонтаж на компоненти за нуждите на Община Варна и районните администрации“, съгласно Техническа спецификация – Приложение 1 Обособена позиция №2: „Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на компютърна и периферна техника за Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители“, съгласно Техническа спецификация – Приложение 2 Обособена позиция №3: „Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на мрежова техника, в т.ч. структурно окабеляване на нови зони, доставка, монтаж, демонтаж на компоненти за нуждите на Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители“, съгласно Техническа спецификация – Приложение 3

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на сървърна техника, в т.ч. доставка, монтаж, демонтаж на компоненти за нуждите на Община Варна и районните администрации“
BG331
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento 64,000 лв.
2 „Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на компютърна и периферна техника за Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители“
BG331
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento 140,000 лв.
3 „Абонаментно сервизно обслужване, профилактика и ремонт на мрежова техника, в т.ч. структурно окабеляване на нови зони, доставка, монтаж, демонтаж на компоненти за нуждите на Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители“
BG331
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento 140,000 лв.

Award criteria

Official publications