Абонаментно обслужване на програмен продукт „СОФИ-БНБ” в Българската народна банка
Buyer: БЪЛГАРСКА НАРОДНА БАНКА
- Published
- 8 January 2025
- Estimated value
- 1,460,000 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00010532-2025
- Reference
- e7616045-fda5-4f84-af5e-7cd41396cf95
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Настоящaта поръчка е за сключване на договор въз основа на Рамково споразумение № БНБ-155554/9.12.2024 г. с предмет: „Абонаментно обслужване и функционално развитие на програмен продукт „СОФИ-БНБ” в Българската народна банка“, в обхвата на който са включени услуги по: - Абонаментно обслужване на програмен продукт „СОФИ-БНБ” (наричана по-нататък ,,системата/СОФИ-БНБ“); - Абонаментно обслужване на всички актуализации на системата, извършени по договори въз основа на Рамковото споразумение, след изтичане на срока на гаранционна поддръжка на съответната актуализация. Абонаментното обслужване на системата се извършва в съответствие с Техническата спецификация на възложителя, Техническото предложение и Ценовото предложение на изпълнителя и условията на проекта на договор за абонаментно обслужване.
Award criteria
- Price — Предвид факта, че рамковото споразумение е с един изпълнител и са определени всички условия по него, на основание чл. 82, ал. 1, изр. 1 от ЗОП възложителят сключва договор за обществена поръчка, като…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| БОРИКА АД | 1,460,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00010532-2025 · 8 January 2025
- OJS · 5/2025 · 8 January 2025