„Абонамент за достъп до електронна база данни Access Medicine и Access Pharmacy за нуждите на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна“
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ"
- Published
- 7 January 2025
- Estimated value
- $26,894
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00006071-2025
- Reference
- f4a8274a-538e-411c-9bc3-c3741b230e06
- Official source
- Official source
CPV codes
- 92500000Servicios de bibliotecas, archivos, museos y otros servicios culturales
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е абонамент за лицензиран онлайн достъп до електронните ресурси Access Medicine за периода 01.01.2025г. - 31.12.2025г. и Access Pharmacy за периода 01.02.2025г. – 31.01.2026г. на издателство McGraw-Hill. Тези платформи предоставят изчерпателна и актуална информация, включително медицински ръководства, клинични препоръки и фармакологични ресурси, които са основополагащи за подготовката на студентите и изследователската работа на преподавателите. Те дават възможност за интеграция с множество инструменти за обучение и клинични калкулатори. Това прави платформите не само ценен ресурс за студентите, но и полезен инструмент за преподаватели при подготовка на лекции и научни изследвания. Благодарение на тях, университетът ще може да осигури достъп до високо специализирани и проверени източници, които отговарят на най-новите международни стандарти в медицината и фармацевтиката. Достъпът до съдържанието на електронните ресурси ще се извършва едновременно от неограничен брой потребители от университетската компютърна мрежа на базата на IP идентификация, както и отдалечено от персонални устройства на упълномощените потребители.
Award criteria
- Price — Договаряне без предварително обявление на осн. чл.79, ал.1, т.3, буква в от ЗОП
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Abe Holding Sp, z o.o. | $26,894 | — |
Official publications
- TED · 00006071-2025 · 7 January 2025
- OJS · 4/2025 · 7 January 2025
Other tenders from МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ"
- Доставка на козметични и медицински апарати за нуждите на Медицински университет "Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна, по обособени позиции
- „Доставка на високоспециализирана ангиографска система“
- Доставка на лабораторно оборудване за работа с опитни животни за обезпечаване на проект към Фонд „Научни изследвания“
- „Доставка на осигурителен и треньорски плавателен съд“
- Доставка на медицински консумативи и хирургични инструменти за нуждите на Медицински университет – Варна по две обособени позиции
- „Доставка на високопроизводително компютърно оборудване за изкуствен интелект“
- „Осигуряване на достъп до мрежа от спортни обекти и активности за служителите на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов” –…
- Доставка на хранителни продукти за нуждите на почивна станция „Зорница“ на Медицински университет "Проф. д-р Параскев Стоянов" – Варна, по…
- „Изработка и доставка на печатни издания за нуждите на Медицински университет "Проф. д-р Параскев Стоянов" – Варна“
- „Доставка на реактиви, консумативи и субстанции за нуждите на Медицински университет „Проф. д-р П. Стоянов“ - Варна по тринадесет обособени…