A LiveGuide Klímavédelmi rendszer üzemeltetése
Buyer: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
- Published
- 22 October 2024
- Estimated value
- 201,456,040 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00637944-2024
- Reference
- 73411765-3404-4d25-b797-7a3ee73f32fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
BT-21 pontban a közbeszerzési eljárás elnevezése rövidítésre került, tekintettel a karakterkorlátra. Az eljárás elnevezése: „LiveGuide Klímavédelmi információs rendszer üzemeltetése, üzemeltetés –támogatása, valamint szakértői erőforrások biztosítása 2026. 06. 30-ig” A nyertes ajánlattevő feladatát képezi többek közt RedHat alapú rendszerek üzemeltetése is, különösen a műszaki leírás 4.1 pontjában foglalt tevékenységekre. A beszerzés tárgyát képező rendszer felhasználószáma jelenleg 13907 fő és az üzemeltetett rendszer 109188 eszköz/ berendezés nyilvántartására és kezelésére alkalmas.
Award criteria
- Quality — A szerződés teljesítésében részt vevő,az ajánlati felhívás BT-750.M.2.)pontjában meghatározott alkalmassági köv. feletti szakemberek létszáma(fő,0-2 közötti érték),akik rendelkeznek legalább 2…
- Price — Ellenszolgáltatás (nettó összesen ajánlati ár HUF-ban megadva)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| In mid Air Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 191,665,120 Ft | — |
| TEAM-COMP Számítástechnikai, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
| RELAX Szoftverház Kft | — | — |
Official publications
- TED · 00637944-2024 · 22 October 2024
- OJS · 206/2024 · 22 October 2024
Other tenders from NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
- WorkFlow támogatás NFK TA
- TSM nyomtatók eseti hibajavítása - 2025
- Deverto IP Centrex rendszer gyártói támogatása
- FusionR BSS rendszerhez L3 support
- TSM informatikai rendszer üzemeltetés támogatási
- Tájékoztató KÖKIR fejl. támogatása és továbbfejl.
- Cloudera szoftver licenc követés
- TSM nyomtatók eseti hibajavítása - 2025
- Komplex egészségügyi szolgáltatás beszerzése
- Cloudera szoftver licenc követés