81061 - Προμήθεια εξοπλισμού για την Πιλοτική Εφαρμογή στο ΕΘΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΝΑΔΑΣΩΣΗΣ
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
- Published
- 25 September 2025
- Submission deadline
- 30 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €421,338
- Place of performance
- ΑΙΓΑΛΕΩ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00627583-2025
- Reference
- 32423d8a-f3d0-4bf4-af74-2da742c54fce
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 38127000Estaciones meteorológicas
- 48219300Paquetes de software de administración
- 44212250Mástiles
- 39300000Equipo diverso
- 35125100Sensores
- 32420000Equipo de red
- 31712112Tarjetas SIM
Description
Αναλυτικές απαιτήσεις και τεχνικά χαρακτηριστικά στους πίνακες Συμμόρφωσης του Παραρτήματος Ι του τεύχους της διακήρυξης του διαγωνισμού.
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00627583-2025 · 25 September 2025
- OJS · 184/2025 · 25 September 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
- Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών Λογιστικής-Οικονομικής υποστήριξης και καθοδήγησης του προσωπικού της ΜΟΔΥ του ΕΛΚΕ του ΠΑΔΑ
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού
- Προμήθεια Ερευνητικού Εργαστηριακού και Εκπαιδευτικού Εξοπλισμού