8/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΑΣΤΕΡ
- Published
- 20 February 2025
- Submission deadline
- 27 March 2025, 11:00
- Estimated value
- €607,359
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00114634-2025
- Reference
- 7e744de2-0096-4ea4-8204-6d6d04315fba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
Προμήθεια εργαστηριακών αντιδραστηρίων και αναλωσίμων υλικών για την εκτέλεση διαγνωστικών εξετάσεων για αυτοάνοσα νευρολογικά νοσήματα του Διαγνωστικού Τμήματος του Ε.Ι.Π.
Lots (36)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgG έναντι του Υποδοχέα της Ακετυλοχολίνης (ενήλικα και εμβρυικού) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €34,210 |
| 2 | Πρωτείνη της ειδικής μυικής κινάσης (MuSK) ή το εξωκυτταρικό της τμήμα, υψηλής καθαρότητας (>80%) ιωδινιωμένη με 125I | 33696500 Reactivos de laboratorio | €14,625 |
| 3 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgG έναντι των τασιενεργών καναλιών ασβεστίου (VGCC) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €24,375 |
| 4 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgG έναντι των τασιενεργών καναλιών καλίου (VGΚC) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €21,125 |
| 5 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgG έναντι των τασιενεργών καναλιών ασβεστίου τύπου Ν (N-VGCC) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €23,670 |
| 6 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgG έναντι του Γαγγλιονικού Υποδοχέα της Ακετυλοχολίνης (gAChR) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €5,260 |
| 7 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης παρεμποδιστικών αντισωμάτων IgG έναντι του Υποδοχέα της Ακετυλοχολίνης (ενήλικα και εμβρυικού) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €1,018 |
| 8 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgG έναντι της ανοσογόνου περιοχής της τιτίνης | 33696500 Reactivos de laboratorio | €8,052 |
| 9 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgΜ έναντι της γλυκοπρωτεΐνης MAG | 33696500 Reactivos de laboratorio | €8,470 |
| 10 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση για τον ποσοτικό προσδιορισμό αντισωμάτων έναντι της δεκαρβοξυλάσης γλουταμινικού οξέος (GAD) σε ορό ή πλάσμα. | 33696500 Reactivos de laboratorio | €3,450 |
| 11 | Μέθοδος έτοιμη προς χρήση ανίχνευσης αντισωμάτων IgΜ/IgG έναντι γαγγλιοσιδίων και sulfatides. | 33696500 Reactivos de laboratorio | €20,790 |
| 12 | Διαγνωστικό κιτ για την ανίχνευση Ολιγοκλωνικών ζωνών στο ΕΝΥ/ΟΡΟ (Kit 90 tests) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €24,192 |
| 13 | Ολικά IgG-αντιανθρώπινα αντισώματα συνδεδεμένα με υπεροξειδάση χρένου (HRP) για χρώση γέλης | 33696500 Reactivos de laboratorio | €2,820 |
| 14 | Πλυστικό διάλυμα | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €84 |
| 15 | Αποχρωματικό διάλυμα | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €105 |
| 16 | Aπολυμαντικό επιφανειών όγκου 1 λίτρου | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €99 |
| 17 | Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών σε μορφή gel. | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €248 |
| 18 | Ρύγχη μηχανικής πιπέττας όγκου 0-1000μl. Συσκευασία των 1000 τμχ. | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €400 |
| 19 | Ρύγχη μηχανικής πιπέττας όγκου 0-200µl. Συσκευασία των 1000 τμχ. | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €720 |
| 20 | Κουτιά με ρύγχη 0-1000μl. Συσκευασία των 10 κουτιών. | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €55 |
| 21 | Κουτιά με ρύγχη 0-200μl. Συσκευασία των 10 κουτιών. | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €150 |
| 22 | Σωληνάρια τύπου έπεντορφ όγκου 1,5 μιλιλίτρων | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €792 |
| 23 | Κρυοσωληνάρια των 2 ml PP με βιδωτό πώμα (cryovials ). | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €2,580 |
| 24 | Κουτιά κρυοκατάψυξης 81 θέσεων λευκού χρώματος | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €1,210 |
| 25 | ΓΑΝΤΙΑ νιτριλίου ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΕΓΕΘΟΣ μεσαίο | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €148 |
| 26 | ΓΑΝΤΙΑ νιτριλίου ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΕΓΕΘΟΣ μικρό | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €148 |
| 27 | Μικροσωληνάρια όγκου 1,2ml ενωμένα ανά 8. | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €4,200 |
| 28 | Ρύγχη επαναληπτικής πιπέττας 0.5ml | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €1,800 |
| 29 | Φυγοκεντρικοί σωλήνες 15μιλιλίτρων (25 τεμ) | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €38 |
| 30 | Φυγοκεντρικοί σωλήνες 50 μιλιλίτρων (25 τεμ) | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €22 |
Official publications
- TED · 00114634-2025 · 20 February 2025
- OJS · 36/2025 · 20 February 2025