748444 - Maisto gamybos apskaitos programos palaikymas (8659) - tarptautinis atviras konkursas
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- Published
- 11 February 2025
- Estimated value
- €15,000
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00092453-2025
- Reference
- 4755dd28-cca6-4c63-a371-dd3330c406c4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267100Mantenimiento de software de tecnología de la información
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje paskelbto pirkimo Nr. 748444 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/792443?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentuose.
Official publications
- TED · 00092453-2025 · 11 February 2025
- OJS · 29/2025 · 11 February 2025
Other tenders from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- AK - Priemonės intervencinei kardiologijai (12056)
- Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
- Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai II. (12117)
- Medicinos įrangos kvalifikavimo paslaugos (11678)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai I. (12116)
- NUTRAUKTAS Planšetinis kompiuteris su dėklu ir pieštuku (12785)
- AK - Elektrinių funkcinių lovų su čiužiniais pirkimas (12186)
- Kelio užtvarų modernizavimas ir prijungimas prie centralizuotos valdymo sistemos Santariškių g. 2 teritorijoje (13121)
- Medicinos priemonių pirkimas