El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

748133_VMKL-36345-2 Hemodializės, hemofiltracijos priemonės (atviras konkursas)

Buyer: Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Published
7 July 2025
Estimated value
€0
Place of performance
LT011
Procedure
Open procedure
Notice number
00438602-2025
Reference
f7491672-e6f2-48a6-8928-1d93850f1f9a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-22 paskelbto pirkimo Nr. 748133 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/viewtransaction.asp?TID=748133. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (29)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Dializatoriai su modifikuotos celiuliozės membrana
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
2 Dializatoriai su pilnai sintetine mažo laidumo 2,1- 2,3 m2 ploto membrana
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
3 Dializatorius su pilna sintetinė didelio laidumo membrana skirtas beheparininei procedūrai 1,6m2 ploto membrana
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
4 Kraujo magistralės Gambro aparatams
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
5 Arterinės ir veninės adatos hemodializei
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
6 Y tipo jungtis vienos adatos hemodializei
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
7 Spaudžiamas hemostatinis pleistras
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
8 Spaudžiamasis hemostatinis pleistras su alginatu arterio-veninei fistulei
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
9 Koncentratai bikarbonatinei dializei
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
10 Citratinis koncentratas bikarbonatinei dializei
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
11 Sauso bikarbonato maišelis aparatams Gambro AK200S Ultra
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
12 Dezinfekciniai tirpalai hemodializės aparatams
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
13 Dezinfekciniai tirpalai hemodializės aparatams
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
14 Sauso dekalcinuojančio ir dezinfekuojančio terminiame režime mišinio įvairių rūgščų pagrindu kolonėlė aparatams AK200 S Ultra
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
15 Antibakterinis filtras Fresenius aparatams
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
16 Antibakterinis filtras Gambro aparatams
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
17 Priemonės hemodializės magistralėms prižiūrėti
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
18 Hemodializės kateterių tvarstis su chlorheksidinu
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
19 Hemodializės kateterių tvarstis dengtas sidabru
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
20 Peritoninės dializės kateteris
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
21 Didelio tėkmės trumpalaikis dvikanalis ir trikanalis centrinės venos kateteris hemodializei, su įvedimo rinkiniu
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
22 Ilgalaikis dializės kateteris
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
23 Trikanalis kateteris poraktikaulinių venų kateterizavimui su įvedimo rinkiniu
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
24 Elektrodai sauso svorio matavimo aparatui
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
25 Ekstrakorporinis citokinų absorberis (tinkamas Fresenius Multifitrate aparatui)
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
26 Naujo hemodializės aparato (2 vnt.) nuoma (panauda) ir priemonės darbui su juo
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
27 Naujo hemodializės aparato (2 vnt.) su hemofiltracijos procedūrų taikymo galimybėmis nuoma (panauda) ir priemonės darbui su juo
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
28 Naujo hemodializės aparato su hemodiafiltracija (6 vnt.) nuoma (panauda) ir priemonės darbui su juo
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0
29 Priemonės darbui su ilgos trukmės hemodializės aparato su citratinės antikoaguliacijos ir plazmos separacijos galimybe tinkančios turimam Fresenius Multifiltrate aparatui
LT011
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €0

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
UAB Unihealth €329,873
Uždaroji akcinė bendrovė "MEDITA" €234,913
UAB "Dameda" €159,351
Uždaroji akcinė bendrovė "MEDITA" €103,656
UAB Unihealth €76,781
UAB "Renalfarma" €42,000
UAB "Renalfarma" €38,220
UAB Unihealth €32,229
Uždaroji akcinė bendrovė "MEDITA" €28,350
UAB "Skirgesa" €17,062

Official publications

Other tenders from Vilniaus miesto savivaldybės administracija