747852 - Civilinės saugos mobiliosios programėlės kūrimas ir vystymas (Atviras tarptautinis pirkimas)
Buyer: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
- Published
- 4 April 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00217732-2025
- Reference
- d18e65d0-6fa6-408c-a255-58494ece33b5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-22 paskelbto pirkimo Nr. 747852 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791811?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentus
- Quality — Žr. pirkimo dokumentus
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB ,,ThinkBig LT | €31,218 | — |
Official publications
- TED · 00217732-2025 · 4 April 2025
- OJS · 67/2025 · 4 April 2025
Other tenders from Vilniaus miesto savivaldybės administracija
- KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SRAUTE SUSIDARANČIŲ MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ RŪŠIUOJAMOJO SURINKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE IR JŲ…
- Šv. Onos skvero tvarkymas, Maironio g. ir B. Radvilaitės g. kapitalinis remontas ir rekonstravimas (Atviras tarptautinis pirkimas)
- A. Goštauto g. dalies statyba kairėje Neries krantinėje nuo Žaliojo tilto iki Baltojo tilto (Atviras tarptautinis pirkimas)
- VMKL-55735-8 MEDICININĖ ĮRANGA, NAUJAM OPERACINĖS BLOKUI (ECHOSKOPAI IR KITA ĮRANGA) (Atviras tarptautinis pirkimas)
- KP-3908 Reagentai ir eksploatacinės medžiagos bendro hematologinio tyrimo atlikimui bei įrangos įsigijimas panaudos būdu (Atviras…
- VMKL-55735-10 Medicininė įranga, naujam operaciniam blokui (anestezijos aparatai su priedais) (Atviras tarptautinis pirkimas)
- Internetinių svetainių ir programų palaikymo, tobulinimo, priežiūros ir naujų interneto svetainių kūrimo paslaugos (Atviras tarptautinis…
- Turizmo skatinimo kampanijos oro bendrovių kanaluose (atviras projekto konkursas)
- NVP-71184 Odontologinė įranga (Atviras tarptautinis pirkimas)
- KP-3662 ECHOSKOPAI (Atviras tarptautinis pirkimas)