747712 Dokumentų elektroninio pasirašymo planšetiniuose kompiuteriuose programinės įrangos licencijų nuomos, programavimo ir priežiūros pirkimas
Buyer: Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
- Published
- 22 May 2025
- Estimated value
- €200,000
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00330302-2025
- Reference
- 2a47b10c-c56a-46ab-85ba-907068be5081
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48311000Paquetes de software de gestión de documentos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-21 paskelbto pirkimo Nr. 747712 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791668?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Sign on Tab UAB | €123,000 | — |
Official publications
- TED · 00330302-2025 · 22 May 2025
- OJS · 98/2025 · 22 May 2025
Other tenders from Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
- Profesinės reabilitacijos paslaugos
- Spausdintuvų nuoma
- Konsultavimo dėl įsiskolinimų ir apriboto disponavimo piniginėmis lėšomis paslaugos (Atviras)
- Užimtumo tarnybos informacinės sistemos UT IS priežiūros ir vystymo paslaugos (atviras konkursas)
- Konsultavimo dėl motyvacijos dirbti ir (ar) socialinių įgūdžių stiprinimo paslaugos
- Konsultavimo dėl įsiskolinimų ir apriboto disponavimo piniginėmis lėšomis paslaugos (Atviras)
- Profesinės reabilitacijos paslaugos
- Profesinės reabilitacijos paslaugos
- Tinklo komponentai, infrastruktūra
- Klientų aptarnavimo ir paslaugų valdymo skyriaus darbuotojų kompiuterizuotų darbo vietų techninio įrengimo, užtikrinimo, aptarnavimo ir…