747486 - Stebėjimo ir valdymo programinės įrangos licencijų gamintojo techninės priežiūros paslaugų pirkimas/ Tarptautinis pirkimas
Buyer: Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
- Published
- 17 February 2025
- Estimated value
- €89,640
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00105067-2025
- Reference
- 7f5a63c5-aa2c-40d1-97f2-3b5fb96854c9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267000Servicios de mantenimiento y reparación de software
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje CVP IS 2024-11-21 paskelbto pirkimo Nr. 748804 procedūros. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/viewtransaction.asp?TID=747486. Naujas Nacionalinis skelbimas apie pirkimą paskelbtas tik informavimo tikslais
Award criteria
- Price — 100
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Heksimus UAB | €89,640 | — |
Official publications
- TED · 00105067-2025 · 17 February 2025
- OJS · 33/2025 · 17 February 2025
Other tenders from Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
- Duomenų centro kompiuterinės įrangos pirkimas
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) LAN aktyviai įrangai NUTRAUKTAS
- Eilių valdymo terminalų nuomos pirkimas NUTRAUKTAS
- Konteinerizuotos platformos sprendimo įsigijimas
- Eilių valdymo terminalų nuomos pirkimas NUTRAUKTAS
- PAM standartinės programinės įrangos Delinea licencijų gamintojo garantijos galiojimo užtikrinimo pirkimas
- Biuro baldai (Šiauliuose)
- Elektroninės gyventojų aptarnavimo sistemos (EGAS) veikimo stebėjimo, priežiūros ir modifikavimo paslaugų pirkimas
- Biuro baldai (Pakeliamų stalų komplektai)
- "Draudėjų, apdraustųjų ir socialinio draudimo įmokų apskaitos" taikomosios sistemos veikimo stebėjimo, priežiūros ir modifikavimo paslaugų…