747060 Statybos projekto „Tytuvėnų Bridvaišio ež. pritaikymas lankymui, siekiant paslaugų plėtros (turistinis maršrutas "Gamtos išteklių įvairovė Šiaulių regione")“ parengimas
Buyer: Kelmės rajono savivaldybės administracija
- Published
- 20 January 2025
- Place of performance
- LT026
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00037912-2025
- Reference
- 8d8d39cb-55e2-46bb-889c-b059a6c2e294
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71220000Servicios de diseño arquitectónico
Description
Šiame pirkime tęsiamos senojoje CVP IS 2024-11-15 pradėtos pirkimo procedūros Nr. 747060. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790984?B=PPO Naujas Nacionalinis skelbimas apie pirkimą paskelbtas tik informavimo tikslais
Award criteria
- Price — mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių hidroprojektas" | — | — |
Official publications
- TED · 00037912-2025 · 20 January 2025
- OJS · 13/2025 · 20 January 2025
Other tenders from Kelmės rajono savivaldybės administracija
- Nauji M2 klasės arba M3 klasės B grupės, 16+1 (vairuotojo) sėdimų vietų elektriniai mokykliniai autobusai, su vidiniu liftu (keltuvu),…
- Echoskopas NUTRAUKTAS
- Ultragarsinė diagnostinė sistema NUTRAUKTAS
- Ultragarso sistema NUTRAUKTAS
- Echoskopas NUTRAUKTAS
- Ultragarso sistema NUTRAUKTAS
- Ultragarsinė diagnostinė sistema NUTRAUKTAS
- Ultragarso sistema
- Ultragarsinė diagnostinė sistema
- Echoskopas