746851 Pastatų valymo audito paslaugos
Buyer: UAB "Vilniaus vystymo kompanija"
- Published
- 23 January 2025
- Estimated value
- €150,000
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00048609-2025
- Reference
- bfb16b05-d7ec-4639-adf8-f7188d916bf8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-15 paskelbto pirkimo Nr. 746851 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790760?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Price
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MB QUALITAS PRIMUM | — | — |
Official publications
- TED · 00048609-2025 · 23 January 2025
- OJS · 16/2025 · 23 January 2025