746579 - (2024-ESO-920) Rotaciniai dujų skaitikliai
Buyer: UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“
- Published
- 28 March 2025
- Estimated value
- €559,304
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00199835-2025
- Reference
- a126d32e-d517-4d91-a994-245a1a8fe6d5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38550000Contadores
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-14 paskelbto pirkimo Nr. 746579 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790474?B=PPO . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.”
Award criteria
- Quality — Kaina
- Quality — Prekių garantinis terminas
- Quality — Prekių pristatymo terminas
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Vilduja | €418,261 | — |
Official publications
- TED · 00199835-2025 · 28 March 2025
- OJS · 62/2025 · 28 March 2025
Other tenders from UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“
- 2089869 - Biuro reikmėms skirtos prekės pagal preliminariąją sutartį Nr. SUT-192-25
- 2026-ESO-559-NK-110/10 kV Danės TP rekonstravimo, Klaipėda, Garažų g. 7 (ESO ir Litgrid dalies darbai), darbai
- „NUTRAUKTAS“ (2026-KKJ-97) DCS valdymo sistemos atnaujinimo paslaugos (DCS system upgrade services)
- 2089869 Biuro reikmėms skirtos prekės pagal preliminariąją sutartį Nr. SUT19225
- (2026-IGN-51) Kontaktų centro paslaugos
- (2026-ESO-284) Darbo drabužių nuomos bei jų priežiūros paslaugos
- 2026-ESO-559-NK-110/10 kV Danės TP rekonstravimo, Klaipėda, Garažų g. 7 (ESO ir Litgrid dalies darbai), darbai
- (2026-GSC-385) AV - 27 COLIŲ MONITORIAI
- (2026-VKJ-86) Automatikos prietaisai ir jų atsarginės dalys
- 2026-ESO-317 110/10/10 kV 25MVA galios transformatorių pirkimas