744103 - Interneto auditorijos matavimo ir tyrimo duomenų paslaugos
Buyer: VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
- Published
- 24 January 2025
- Estimated value
- €44,400
- Place of performance
- Vilnius, LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00052095-2025
- Reference
- 0ce3120a-0213-46e3-a00f-bb257edbdcf9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79310000Servicios de estudios de mercado
Description
Tęsiamas pirkimas, senoje CVP IS sistemoje 2024-10-30 buvo paskelbtas pirkimas Nr. 744103. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: 744103 . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Gemius Baltic | €53,567 | — |
Official publications
- TED · 00052095-2025 · 24 January 2025
- OJS · 17/2025 · 24 January 2025
Other tenders from VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas (skelbiamos derybos be skelbimo)
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
- Kompiuterinė įranga
- TV programos transliavimo pultas
- Dokumentų valdymo sistemos licencijų, priežiūros ir vystymo paslaugų pirkimas
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
- Nr. 7837777. Duomenų saugyklos Quantum išplėtimo pirkimas (Skelbiamos derybos be skelbimo)
- TV Naujienų tarnybos PAM sistemos palaikymo paslaugų pirkimas
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
- TV Naujienų tarnybos PAM sistemos palaikymo paslaugų pirkimas