744103 - Interneto auditorijos matavimo ir tyrimo duomenų paslaugos
Buyer: VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
- Published
- 9 December 2024
- Submission deadline
- 17 December 2024, 09:00
- Estimated value
- €44,400
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00751823-2024
- Reference
- db4d49fa-88eb-428e-9d5a-a338638f481c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79310000Servicios de estudios de mercado
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2024-10-30 paskelbta dinaminės pirkimo sistema Nr. 744103 . Nauja aplinka sukurtas tik DPS tęsimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: 744103 . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00751823-2024 · 9 December 2024
- OJS · 239/2024 · 9 December 2024
Other tenders from VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas (skelbiamos derybos be skelbimo)
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
- Kompiuterinė įranga
- TV programos transliavimo pultas
- Dokumentų valdymo sistemos licencijų, priežiūros ir vystymo paslaugų pirkimas
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
- Nr. 7837777. Duomenų saugyklos Quantum išplėtimo pirkimas (Skelbiamos derybos be skelbimo)
- TV Naujienų tarnybos PAM sistemos palaikymo paslaugų pirkimas
- Telestream Vantage aparatinės ir programinės įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
- TV Naujienų tarnybos PAM sistemos palaikymo paslaugų pirkimas