743452_Spektrometras
Buyer: Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras (PV)
- Published
- 20 December 2024
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00783033-2024
- Reference
- 6188a061-8651-4904-84f8-bd779ba3252e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38434000Analizadores
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-25 paskelbto pirkimo Nr. 743452 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Furjė transformacijos infraraudonųjų spindulių spektrometras | 38434000 Analizadores | €0 |
| 2 | Ramano spektrometrijos mikroskopas | 38434000 Analizadores | €0 |
Award criteria
- Price — kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB Arm Gate | — | — |
| UAB Arm Gate | — | — |
Official publications
- TED · 00783033-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024
Other tenders from Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras (PV)
- Anglies analizatorius su priedais
- Augalų apsaugos produktų pirkimas
- Analizių aparatas (tarptautinis pirkimas)
- Analizių aparatas (tarptautinis pirkimas)
- Analizių aparatas (tarptautinis pirkimas)
- Augalų apsaugos produktų pirkimas
- Analizių aparatas (tarptautinis pirkimas)
- Analizių aparatas (tarptautinis pirkimas)
- Augalų apsaugos produktų pirkimas
- Trąšos ir azoto junginiai (tarptautinis atviras konkursas)