702686 - Mokymų paslaugos
Buyer: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
- Published
- 6 January 2025
- Submission deadline
- 23 January 2029, 10:00
- Estimated value
- €6,859,504
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00004267-2025
- Reference
- 771e879f-cc5e-4c97-9c8e-6622fa0dc2b1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 80570000Servicios de formación para el perfeccionamiento personal
- 80340000Servicios de educación especial
- 80511000Servicios de formación del personal
- 80522000Seminarios de formación
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2023-12-19 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 702686. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/743878?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Projektų valdymo mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 2 | Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 3 | Kalbų mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 4 | Ugdymo įstaigų personalo mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 5 | Vadovų mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 6 | Teisės srities mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 7 | Bendrieji mokymai valstybės tarnautojams ir darbuotojams | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 8 | Statybos ir inžinerijos srities mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 9 | Komunikacijos mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 10 | Finansų srities mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
| 11 | Informacinių technologijų srities mokymai | 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal | €6,859,504 |
Official publications
- TED · 00004267-2025 · 6 January 2025
- OJS · 3/2025 · 6 January 2025
Other tenders from Vilniaus miesto savivaldybės administracija
- KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SRAUTE SUSIDARANČIŲ MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ RŪŠIUOJAMOJO SURINKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE IR JŲ…
- Šv. Onos skvero tvarkymas, Maironio g. ir B. Radvilaitės g. kapitalinis remontas ir rekonstravimas (Atviras tarptautinis pirkimas)
- A. Goštauto g. dalies statyba kairėje Neries krantinėje nuo Žaliojo tilto iki Baltojo tilto (Atviras tarptautinis pirkimas)
- VMKL-55735-8 MEDICININĖ ĮRANGA, NAUJAM OPERACINĖS BLOKUI (ECHOSKOPAI IR KITA ĮRANGA) (Atviras tarptautinis pirkimas)
- KP-3908 Reagentai ir eksploatacinės medžiagos bendro hematologinio tyrimo atlikimui bei įrangos įsigijimas panaudos būdu (Atviras…
- VMKL-55735-10 Medicininė įranga, naujam operaciniam blokui (anestezijos aparatai su priedais) (Atviras tarptautinis pirkimas)
- Internetinių svetainių ir programų palaikymo, tobulinimo, priežiūros ir naujų interneto svetainių kūrimo paslaugos (Atviras tarptautinis…
- Turizmo skatinimo kampanijos oro bendrovių kanaluose (atviras projekto konkursas)
- NVP-71184 Odontologinė įranga (Atviras tarptautinis pirkimas)
- KP-3662 ECHOSKOPAI (Atviras tarptautinis pirkimas)