7/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 4 June 2025
- Submission deadline
- 11 July 2025, 15:00
- Estimated value
- €321,221
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00361321-2025
- Reference
- 97a4f8d6-2aac-4ebe-97b6-0fa0f41e93fd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33162200Instrumentos de quirófano
Description
ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €9,240 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €9,240 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €950 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €1,860 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,200 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,200 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,200 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €4,400 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,200 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €9,000 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €6,000 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,000 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €440 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €220 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €55,000 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,500 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €54,400 |
Official publications
- TED · 00361321-2025 · 4 June 2025
- OJS · 106/2025 · 4 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026