676133. Transporterių M113 šeimos atsarginės dalys
Buyer: Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Published
- 6 August 2025
- Estimated value
- €16,020,496
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00514093-2025
- Reference
- 95738c06-0ead-4c24-936b-b3da1a9d2217
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2023-06-25 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 676133. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-614438. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00514093-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025
Other tenders from Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Optinis taikiklis
- Taikiklis automatiniam granatsvaidžiui
- NUTRAUKTAS. Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Balistiniai šalmai NUTRAUKTAS
- Balistiniai šalmai
- Ekipuotės sistemos prekės
- Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Sausa kraujo plazma
- Balistiniai šalmai
- Elektros generatoriai (NUTRAUKTAS)