602335. Sunkvežimių SISU atsarginės dalys
Buyer: Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Published
- 12 February 2025
- Submission deadline
- 15 May 2026, 10:00
- Estimated value
- €3,305,785
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00094183-2025
- Reference
- b52c40fc-7baf-4afa-8c6f-e67fee945be4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2022-05-15 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 602335. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=602335. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00094183-2025 · 12 February 2025
- OJS · 30/2025 · 12 February 2025
Other tenders from Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Optinis taikiklis
- Taikiklis automatiniam granatsvaidžiui
- NUTRAUKTAS. Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Balistiniai šalmai NUTRAUKTAS
- Balistiniai šalmai
- Ekipuotės sistemos prekės
- Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Sausa kraujo plazma
- Balistiniai šalmai
- Elektros generatoriai (NUTRAUKTAS)