5η Πρόσκληση υποβολής οικονομικών προσφορών στο πλαίσιο του Δ.Σ.Α.
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΑΣ-Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
- Published
- 16 December 2024
- Estimated value
- €3,585,148
- Place of performance
- EL541
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00766601-2024
- Reference
- 48b1ef67-d88d-448e-85fd-87cd6e6b64ae
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
5η Πρόσκληση υποβολής οικονομικών προσφορών στο πλαίσιο του Δ.Σ.Α. για την ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημόσιων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Άρτας για τα σχολικά έτη 2024-2025 και 2025-2026, με δικαιώματα προαίρεσης και δικαίωμα τετράμηνης παράτασης (ήτοι έως 31.12.2026) προϋπολογισμού 5.062.705,31 € άνευ Φ.Π.Α. (6.277.754,59 € με Φ.Π.Α. 24%)
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ Ε.Δ.Χ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΤΑΣ «Ο ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ» ΣΥΝ.Π.Ε. | €1,536,720 | — |
| ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ | €1,413,939 | — |
| Κοινοπραξία Ταξί Άρτας | €305,570 | — |
| Τουριστικός Μεταφορικός Συνεταιρισμός Ιδιοκτητών Ε.Δ.Χ. Αυτοκινήτων Δήμου Αμφιλοχίας - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΣΥΝ.Π.Ε. | €131,358 | — |
| Κατσάνος Νικόδημος | €54,387 | — |
| Κολιοκίτσος Ιωάννης | €40,291 | — |
| Μούτσιος Δημήτριος | €25,056 | — |
| Δημογιάννης Πέτρος Παναγιώτης | €20,884 | — |
| Ναστούλης Ηλίας | €20,156 | — |
| Γεώργιος Κόκκαλης | €19,287 | — |
Official publications
- TED · 00766601-2024 · 16 December 2024
- OJS · 244/2024 · 16 December 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΑΣ-Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
- Προμήθεια ημιφορτηγών πετρελαιοκίνητων οχημάτων και υπερκατασκευών πυρόσβεσης ημιφορτηγών οχημάτων για το έργο «BREATH - Building Cross…
- Ανοικτού Διεθνή Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την «Προμήθεια υγρών καυσίμων (κίνησης & θέρμανσης) και για τις ανάγκες των υπηρεσιών της…
- Προμήθεια ολοκληρωμένου συστήματος Φασματόμετρου Μάζας Ισοτοπικού Λόγου (EA-IRMS) για το έργο «MeDInno II - Joint development of innovative…
- Δυναμικό Σύστημα Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Π.Ε. Ιωαννίνων για τα σχολικά έτη…
- Προμήθεια ολοκληρωμένου συστήματος Φασματόμετρου Μάζας Ισοτοπικού Λόγου (EA-IRMS) για το έργο «MeDInno II - Joint development of innovative…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ
- ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ-ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Π.Ε.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 2026-2030
- Γεφύρωση του ποταμού Αράχθου στο ύψος του Ιστορικού Γεφυριού (Διπλή γεφύρωση και κατασκευή συνοδών κόμβων)
- Δυναμικό Σύστημα Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Π.Ε. Ιωαννίνων για τα σχολικά έτη…
- Προμήθεια καυσίμων θέρμανσης και κίνησης, ήτοι 418.000 λίτρων καυσίμων (πετρελαίου) θέρμανσης και 357.480 λίτρων καυσίμων κίνησης (42.280…