El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

35/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (CPV:39340000-7) ΣΤΟ Γ.Ν. ΠΕΛΛΑΣ (Ν.Μ. ΈΔΕΣΣΑΣ)

Buyer: Γ.Ν. ΠΕΛΛΑΣ (Ο.Μ. ΕΔΕΣΣΑΣ)

Published
14 June 2024
Submission deadline
23 July 2024, 14:30
Estimated value
€282,258
Place of performance
ΕΔΕΣΣΑ, EL524
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00352598-2024
Reference
c2f11a67-2899-4515-a405-2584490d0cdf
Official source
Official source

CPV codes

Description

35/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (CPV:39340000-7) ΣΤΟ Γ.Ν. ΠΕΛΛΑΣ (Ν.Μ. ΈΔΕΣΣΑΣ)

Official publications