3/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων "Προμήθεια Συσκευής Ρεολογικού Ελέγχου» για τη Σχολή Γεωπονίας του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου"
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 17 January 2025
- Submission deadline
- 24 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €59,900
- Place of performance
- ΤΡΙΠΟΛΗ, EL651
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00035103-2025
- Reference
- e5d96b93-38cb-4697-ab20-ab77eccb8552
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια Εργαστηριακού Εξοπλισμού για τη Σχολή Γεωπονίας του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου και συγκεκριμένα «Προμήθεια «Συσκευής Ρεολογικού Ελέγχου», εκτιμώμενης αξίας 59.900,00€ χωρίς ΦΠΑ, ήτοι 74.276€ με ΦΠΑ.»
Official publications
- TED · 00035103-2025 · 17 January 2025
- OJS · 12/2025 · 17 January 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- 7/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια «Προμήθεια Εργαστηριακού…
- 7/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια «Προμήθεια Εργαστηριακού…
- 5/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων «Προμήθεια 3D Ανατομικής Απεικόνισης του Ανθρώπινου Σώματος Σχολή…
- 5/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων «Προμήθεια 3D Ανατομικής Απεικόνισης του Ανθρώπινου Σώματος Σχολή…
- «Σύσταση και Λειτουργία του Γραφείου Καινοτομίας της Περιφέρειας Πελοποννήσου»
- 7/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια «Προμήθεια Εργαστηριακού…
- 5/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων «Προμήθεια 3D Ανατομικής Απεικόνισης του Ανθρώπινου Σώματος Σχολή…
- Υπ’ αριθμ. 1/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων «Προμήθεια 3D PIV για τις ανάγκες του Τμήματος Μηχανολόγων…
- 7/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια «Προμήθεια Εργαστηριακού…
- 7/2025 Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια «Προμήθεια Εργαστηριακού…