26012 Dyzelinis kuras (DPS: 18808)
Buyer: AB "Lietuvos geležinkeliai"
- Published
- 17 October 2025
- Estimated value
- €46,300,000
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00684295-2025
- Reference
- 7ecff21c-1697-4c76-9712-57ed25b0384a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134200Combustible para motores diésel
Description
Šioje Dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2024-11-26 paskelbta Dinaminė pirkimo sistema Nr. 748496 iš konkretaus DPS paskelbto senoje aplinkoje CVP IS 2021-08-07 Nr. 55889. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, Šioje sistemoje įkelti dokumentai paviešinti senoje sistemoje ir po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Quality — Kainos ir kokybės santykis
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva | €12,681,540 | — |
Official publications
- TED · 00684295-2025 · 17 October 2025
- OJS · 200/2025 · 17 October 2025