2324 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 2 August 2024
- Submission deadline
- 9 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €10,650,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00466699-2024
- Reference
- 46406f9d-7f3f-465e-b219-57faca4caa02
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79412000Servicios de consultoría en gestión financiera
Description
2324 Ανοικτός Διαγωνισμός ανάδειξης αναδόχου για την Παροχή Υπηρεσιών Διαχείρισης Οικονομικών Λειτουργιών των ΕΛΤΑ, με τη μέθοδο της συν ανάληψης λειτουργιών
Award criteria
- Quality — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστη σχέση ποιότητας τιμής
Official publications
- TED · 00466699-2024 · 2 August 2024
- OJS · 150/2024 · 2 August 2024