El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

2024. évi lőszerbeszerzés

Buyer: Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
30 August 2024
Submission deadline
7 October 2024, 10:00
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00521270-2024
Reference
495bbbe0-66ff-4682-9b84-05d8bec9e93a
Official source
Official source

CPV codes

Description

A büntetés-végrehajtási szervek éves lőkiképzéséhez és tartalékképzéshez szükséges lőszerek beszerzése 5 részben. Tárgyi közbeszerzés a haditechnikai tevékenység engedélyezésének és a vállalkozások tanúsításának részletes szabályairól szóló 156/2017. (VI.16.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 156/2017. (VI.16.) Korm. rendelet) 1. mellékletének III. Fejezet (ML3) a) pontja alá sorolható be. 1. rész: 9x19 mm Luger lőszer 2. rész: 7.62x39 mm karabélylőszer 3. rész: 12-es ólomgolyós sörétes puskalőszer 4. rész: 12-es nagy gumigolyós sörétes puskalőszer 5. rész: 12-es riasztó (granulátumos) sörétes puskalőszer További információkat az egyes részek esetében a közbeszerzés tárgya vonatkozásában az ajánlati felhívás II.2.4) pontjai, valamint a Közbeszerzési Dokumentumok (a továbbiakban: KD), különösen annak mellékleteit képező műszaki leírások és a szerződéstervezet tartalmaz.

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 9x19 mm Luger lőszer
Budapest, HU110
35330000 Municiones
2 7.62x39 mm karabélylőszer
Budapest, HU110
35330000 Municiones
3 12-es ólomgolyós sörétes puskalőszer
Budapest, HU110
35330000 Municiones
4 12-es nagy gumigolyós sörétes puskalőszer
Budapest, HU110
35330000 Municiones
5 12-es riasztó (granulátumos) sörétes puskalőszer
Budapest, HU110
35330000 Municiones

Award criteria

Official publications

Other tenders from Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság