2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 19 July 2024
- Submission deadline
- 5 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €500,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00435988-2024
- Reference
- de1c164b-3253-4d99-b32f-8b7d2d12d000
- Official source
- Official source
CPV codes
- 22410000Sellos
Description
Ανάδειξη αναδόχου για την παραγωγή αυτοκόλλητων γραμματοσήμων ειδικής θεματολογίας.
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Official publications
- TED · 00435988-2024 · 19 July 2024
- OJS · 140/2024 · 19 July 2024