20/2025 WNV NAT
Buyer: Országos Vérellátó Szolgálat
- Published
- 1 September 2025
- Submission deadline
- 29 September 2025, 10:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00567255-2025
- Reference
- fe00c197-399c-42ea-a666-d2b2cb6953ad
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
A) Tesztkészletek: Évi 200.000 vérminta vizsgálatára elegendő ID-NAT tesztkészlet Nyugat-nílusi vírus (WNV) RNS kimutatására. Ajánlatkérő az ajánlati felhívás II.2.11) pontjában meghatározott vételi jog alapján a szerződés lehívási hatálya alatt (szerződéskötést követő 12+12 hónap) a felhasználás függvényében jogosult a teljes mennyiség lehívása után a teljes mennyiség maximum 5%-ának megfelelő terméket megrendelni. • Ajánlattevő felelőssége, hogy a fent meghatározott mennyiségű vérminta vizsgálatához elegendő mennyiségű tesztkészletet ajánljon meg. Ennek alátámasztására az automaták, illetve a tesztkészlet gyártójának nyilatkozatát kell csatolnia, amelyben ismertetni kell a megajánlott tesztkészletek felhasználásának szabályait összhangban a fenti dokumentumok tartalmával, annak érdekében, hogy ajánlatkérő megbizonyosodjon arról, hogy az ajánlattevő által megajánlott mennyiségű tesztkészlet az ajánlatkérő által minimálisan beszerzendő mennyiséget eléri-e. Amennyiben az ajánlatba csatolt gyártói nyilatkozatok alapján megállapítást nyer, hogy az ajánlattevő által megajánlott mennyiségű tesztkészlet nem elegendő a 200.000 vérminta vizsgálatához, abban az esetben ajánlata érvénytelenn…
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összár a teljes beszerzési mennyiségre (Ft)
Official publications
- TED · 00567255-2025 · 1 September 2025
- OJS · 166/2025 · 1 September 2025