2/2025 Διακήρυξη - ΔΣΑ Μεταφοράς Μαθητών 2025-2028
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 26 May 2025, 23:30
- Estimated value
- €142,477,876
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00274485-2025
- Reference
- b23da3fa-9c9d-43cd-b892-51d35dee88f3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Περιφέρειας Αττικής για τα σχολικά έτη 2025-2026, 2026-2027 και 2027-2028
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00274485-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025