2/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΑΣΤΕΡ
- Published
- 14 January 2025
- Submission deadline
- 17 February 2025, 11:00
- Estimated value
- €221,111
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00023926-2025
- Reference
- 4b5b06e4-3ef0-479a-b573-08ac16f243bb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Προμήθεια αναλωσίμων για την διενέργεια νευροαυτοάνοσων εξετάσεων του Διαγνωστικού Τμήματος του Ε.Ι.Π.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Κλειστός Πίνακας I: ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΦΘΟΡΙΣΜΟΥ του Διαγνωστικού Τμήματος του Ε.Ι.Π. | 33696500 Reactivos de laboratorio | €170,000 |
| 2 | Κλειστός Πίνακας IΙ: ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΑΠΟΤΥΠΩΣΗΣ του Διαγνωστικού Τμήματος του Ε.Ι.Π. | 33696500 Reactivos de laboratorio | €37,605 |
| 3 | Διαγνωστικό κιτ για την ανίχνευση Ολιγοκλωνικών ζωνών στο ΕΝΥ/ΟΡΟ (Kit 90 tests) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €12,096 |
| 4 | Ολικά IgG-αντιανθρώπινα αντισώματασυνδεδεμένα με υπεροξειδάση χρένου (HRP) για χρώση γέλης | 33696500 Reactivos de laboratorio | €1,410 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00023926-2025 · 14 January 2025
- OJS · 9/2025 · 14 January 2025