1624 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 9 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €6,909,171
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00520468-2024
- Reference
- 56dba7de-dc79-4a75-9330-595fefbd7553
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64121100Servicios de distribución postal
- 64121200Servicios de distribución de paquetes
- 64114000Servicios de ventanilla de correos
- 60161000Servicios de transporte de paquetes
- 60160000Transporte de correspondencia por carretera
- 79571000Servicios de envío por correo
- 79500000Servicios de ayuda en las funciones de oficina
- 79342320Servicios de atención al cliente
Description
Ανάδειξη αναδόχου για την εκτέλεση του έργου της εξυπηρέτησης πελατών στο δίκτυο καταστημάτων ΕΛΤΑ (συναλλαγή και διανομή) στη Γεωγραφική Περιοχή Μακεδονίας, Θράκης, Θεσσαλίας, Ηπείρου & Στερεάς Ελλάδας.
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερο εργολαβικό όφελος)
Official publications
- TED · 00520468-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024