148/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 376271 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- Published
- 1 September 2025
- Estimated value
- €398,032
- Place of performance
- ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00567944-2025
- Reference
- a77edcab-212c-4965-a86a-9e61f9d6fd1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
ΑΡΙΘΜ.148/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 376271 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ & ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ», με CPV: 90911200-8 ΚΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ, ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΔΑΠΑΝΗΣ 493.560,24€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ (398.032,45€ ΑΝΕΥ ΦΠΑ), ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΕΝΤΕ (5) ΜΗΝΩΝ, ΑΠΟ 31/08/2025 ΕΩΣ ΚΑΙ 30/01/2026
Award criteria
- Price — ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 493.560,24€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ (398.032,45€ ΑΝΕΥ ΦΠΑ)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| IPIROTIKI FACILITY SERVICES ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ, ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΩΝ | €398,000 | — |
Official publications
- TED · 00567944-2025 · 1 September 2025
- OJS · 166/2025 · 1 September 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- 162/2026 ΕΣΗΔΗΣ: 472216 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 157_2026 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΕΣΗΔΗΣ 469040
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 113/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΩΝ_ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ: 374026
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ